Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

İcra nümayəndəlikləri

          Lənkəran Şəhər İcra Hakimiyyəti başçısının inzibati ərazi

                            dairələri üzrə nümayəndələri barədə

                                               MƏLUMAT

 

S/S İcra nümayəndəlikləri İcra nümayəndəsinin soyadı, adı, atasının adı

Əlaqə telefonu                     

1 Lənkəran şəhər 1 nömrəli sahə Abbasov Nəzmin Ağabəy oğlu

255-44-17

050-381-22-80

2 Liman şəhər Musayev Rövşən Elşad oğlu

252-16-00

050-243-67-37

3 Nərimanabad qəsəbə Ələkbərov Ceyhun Səfərəli oğlu

252-50-88

050-729-32-19

4 İstisu qəsəbə Zeynalov Nihad Qürbətəli oğlu

256-51-31

070-274-42-42

5 Haftoni qəsəbə Hüseynov İdris Ağaxan oğlu

256-33-16

050-397-44-57

6 Gərmətük qəsəbə Məmmədzadə Cəmil Habil oğlu

259-50-01

050-300-79-93

7 Aşağı Nüvədi qəsəbə Məmmədov Paşa Şöhüb oğlu

255-80-93

050-977-39-60

8 Hirkan qəsəbə Babayev İlqar Əzizağa oğlu

255-72-16

050-631-17-92

9 Sütəmurdov kənd Ağayev İlqar Balağa oğlu

255-41-13

050-384-77-72

10 Xolmili kənd  

257-31-41

-

11 Səpnəkəran kənd Kazımov Azad Xosrov oğlu

259-21-76

050-319-11-64

12 Şürük kənd Hüseynov Ramik Əbdüll oğlu

259-28-46

050-747-97-47

13 Mamusta kənd İbrahimov Emin Fikrət oğlu

259-21-31

050-419-25-06

14 Xanbulan kənd Xəlilov Mehman Bahadir oğlu

257-60-36

050-265-56-51

15 Şilavar kənd Feyzullazadə Rüfət Feyruz oğlu

254-61-35

050-518-98-55

16 Kərgəlan kənd Əskərov Əflatun Dövlət oğlu

256-21-80

050-334-22-04

17 Şağlaküçə kənd Ağayev Rza Qəyyum oğlu

257-23-02

050-852-56-93

18 Göyşaban kənd Quliyev Qurban İsmayıl oğlu

252-63-68

050-480-83-63

19 Rvo kənd Rzazadə Azər Nurəddin oğlu

255-61-86

050-754-82-81

20 Boladi kənd Hüseynov Nizami Məsi oğlu

252-86-96

050-361-93-50

21 Girdəni kənd Əzizova Şirin Davud qızı

255-90-49

050-490-35-05

22 Vilvan kənd Əzimzadə Yalçın Məhərrəm oğlu

256-71-93

050-797-00-55

23 Viravul kənd Həsənov Altay Vaqif oğlu

256-62-16

050-380-32-33

24 Şağlaser kənd Babayev Famil Namik oğlu

256-88-44

050-475-30-42

25 Separadi kənd Hüseynov Ağahüseyn Xızır oğlu

256-01-17

050-282-42-01

26 Günəhir kənd Cəfərov Rüstəm Allahverən oğlu

257-71-41

050-369-30-06

27 Gəgiran kənd Mirzəyev Şamil Qənbər oğlu

257-50-69

050-418-99-66

28 Osakücə kənd Mirzəyev Hidayyət Asəf oğlu

257-81-32

051-373-12-66

29 Havzova kənd Abdullayeva Ruhiyyə Rəhmət qızı

256-51-40

051-460-80-05

30 Zövlə kənd Sadıxov Mahmud Əliməmməd oğlu

256-02-99

050-599-32-37

31 Biləsər kənd Muradov Səxavət Əbülfət oğlu

-

070-615-03-06

32 Siyavar kənd Abbasov Mircavad Səməd oğlu

259-71-99

051-349-63-24

33 Viyən kənd Abdullayev Şahsuvar Məzahir oğlu

257-00-42

050-398-81-76

34 Balıqçılar qəsəbə Abuşov Məlikməmməd Yusub oğlu

252-91-32

050-318-72-46

35 Bəliton kənd Ağayev Allahverdi Nurulla oğlu

-

050-503-86-26

36 Kosalar kənd Şabanov Azad Şaban oğlu

-

051-544-21-05

37 Ləj kənd Qurbanov Mehman Balaşirin oğlu

25-63-316

051-531-74-70

38 Şovu kənd Həsənov Arzu Əliməmməd oğlu

-

050-427-44-72

39 Qurumba kənd Şəkərov Oruc Həmdulla  oğlu

-

050-427-44-72

40 Tuado kənd İbrahimov Allahverdi Oğlan oğlu

-

050-573-17-93

41 Şıxakəran kənd Hüseynov Zamin Fərhad oğlu

-

050-381-30-88

42 Kənarmeşə kənd Həşimov Fail Akif oğlu

-

051-666-25-78

 

Keçidlər